فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران روزانه می‌شود
ایجاد شده توسط : Admin5ir101 در 01/28/2013 11:57:40 ق.ظ

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکز خرید و فروش شهید دوران، خاوران و چیتگر افتتاح شد...


 

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکز خرید و فروش شهید دوران، خاوران و چیتگر افتتاح شد.  

به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت خدمات شهری، با حضور مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و همچنین رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران راه‌اندازی شد.

مرکز خرید و فروش شهید دوران به وسعت 2.5 هکتار، چیتگر به وسعت 7 هکتار و مرکز خرید و فروش خودرو خاوران به وسعت 7 هکتار به بهره‌برداری رسید.

رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره افتتاح این سه مرکز جدید در شهر تهران خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و ترافیک و برخی از این مراکز شهردار تهران تأکید داشت مراکز جدیدی برای خرید و فروش خودرو در شهر راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: مراکز خرید و فروش خودرو بیش از 10 سال است که در شهر تهران به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند که این مراکز توانسته‌اند مورد استقبال شهروندان قرار بگیرند.

قدیمی خاطرنشان کرد: شهردار تهران طی بازدیدی که از مرکز خرید و فروش خودرو حکیمیه داشت و با توجه به مشکلات و ترافیک در آن محدوده دستور به تعطیلی مرکز حکیمه داد و تأکید داشت باید مراکز دیگری به جای مرکز حکمیه‌ راه‌اندازی شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بیان داشت: با راه‌اندازی سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در شهر تهران این مراکز می‌توانند تا یک دهه پاسخگوی نیاز شهروندان باشند.

فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران روزانه می‌شود

در این مراسم همچنین معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به افتتاح سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران گفت: تا پایان سال فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران به صورت روزانه می‌شوند.

مجتبی عبداللهی که در مراسم افتتاح همزمان سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران سخن می گفت، اظهار داشت: مراکز خرید و فروش در خاوران، چیتگر و شهید دوران از امروز فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کردند.

وی تصریح کرد: شهرداری تهران با توجه به برخی مشکلات از جمله ترافیک جلوی مرکز خرید و فروش خودرو، این مرکز در حکیمیه را تعطیل و در ادامه سه مرکز جدید را جایگزین آن کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: شهرداری تهران خدمات ویژه‌ای را در حوزه‌های مختلف انجام داد که یکی از آن‌ها مراکز خرید و فروش خودرو و توسعه آن است.

عبداللهی بیان داشت: قبل از افتتاح این سه مرکز جدید در تهران دو مرکز خرید و فروش وجود داشت که آمار آن‌ها در حال حاضر به 5 مرکز خرید و فروش خودرو در تهران رسیده است که بنا داریم در آینده نیز مراکز جدیدی را به آن‌ها اضافه کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به استقبال شهروندان به زودی فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران به صورت روزانه می‌شوند و شهروندان می‌توانند از صبح تا بعدازظهر در این مراکز نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکزخرید فروش خودرو شهیددوران به طور تخصصی به خریدو وفروش خودروهای پژو اختصاص دارد .

عبدالهی همچنین از راه اندازی مرکز خرید وفروش موتور سیکلت تا پایان سال در تهران خبرداد.

در مراسم بهره برداری همزمان ازسه مرکزخرید و فروش خودرو در تهران از امیررضا دوران فرزند شهیدعباس دوران با اهدای لوح سپاس محمدباقرقالیباف شهردار تهران قدردانی شد .

در این مراسم همچنین گوشه ای از فعالیت های و رشادت های شهید عباس دوران در قالب کلیپی به نمایش درآمد.

 

 rating
  نظرات