شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1391/11/7

آمار بازدیدکنندگان:6195

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکز خرید و فروش شهید دوران، خاوران و چیتگر افتتاح شد...

فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران روزانه می‌شود

 

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکز خرید و فروش شهید دوران، خاوران و چیتگر افتتاح شد.  

به گزارش روابط عمومی حوزه معاونت خدمات شهری، با حضور مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و همچنین رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران راه‌اندازی شد.

مرکز خرید و فروش شهید دوران به وسعت 2.5 هکتار، چیتگر به وسعت 7 هکتار و مرکز خرید و فروش خودرو خاوران به وسعت 7 هکتار به بهره‌برداری رسید.

رضا قدیمی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره افتتاح این سه مرکز جدید در شهر تهران خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و ترافیک و برخی از این مراکز شهردار تهران تأکید داشت مراکز جدیدی برای خرید و فروش خودرو در شهر راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: مراکز خرید و فروش خودرو بیش از 10 سال است که در شهر تهران به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند که این مراکز توانسته‌اند مورد استقبال شهروندان قرار بگیرند.

قدیمی خاطرنشان کرد: شهردار تهران طی بازدیدی که از مرکز خرید و فروش خودرو حکیمیه داشت و با توجه به مشکلات و ترافیک در آن محدوده دستور به تعطیلی مرکز حکیمه داد و تأکید داشت باید مراکز دیگری به جای مرکز حکمیه‌ راه‌اندازی شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بیان داشت: با راه‌اندازی سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در شهر تهران این مراکز می‌توانند تا یک دهه پاسخگوی نیاز شهروندان باشند.

فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران روزانه می‌شود

در این مراسم همچنین معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به افتتاح سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران گفت: تا پایان سال فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران به صورت روزانه می‌شوند.

مجتبی عبداللهی که در مراسم افتتاح همزمان سه مرکز جدید خرید و فروش خودرو در تهران سخن می گفت، اظهار داشت: مراکز خرید و فروش در خاوران، چیتگر و شهید دوران از امروز فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کردند.

وی تصریح کرد: شهرداری تهران با توجه به برخی مشکلات از جمله ترافیک جلوی مرکز خرید و فروش خودرو، این مرکز در حکیمیه را تعطیل و در ادامه سه مرکز جدید را جایگزین آن کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: شهرداری تهران خدمات ویژه‌ای را در حوزه‌های مختلف انجام داد که یکی از آن‌ها مراکز خرید و فروش خودرو و توسعه آن است.

عبداللهی بیان داشت: قبل از افتتاح این سه مرکز جدید در تهران دو مرکز خرید و فروش وجود داشت که آمار آن‌ها در حال حاضر به 5 مرکز خرید و فروش خودرو در تهران رسیده است که بنا داریم در آینده نیز مراکز جدیدی را به آن‌ها اضافه کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به استقبال شهروندان به زودی فعالیت مراکز خرید و فروش خودرو در تهران به صورت روزانه می‌شوند و شهروندان می‌توانند از صبح تا بعدازظهر در این مراکز نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری تهران مرکزخرید فروش خودرو شهیددوران به طور تخصصی به خریدو وفروش خودروهای پژو اختصاص دارد .

عبدالهی همچنین از راه اندازی مرکز خرید وفروش موتور سیکلت تا پایان سال در تهران خبرداد.

در مراسم بهره برداری همزمان ازسه مرکزخرید و فروش خودرو در تهران از امیررضا دوران فرزند شهیدعباس دوران با اهدای لوح سپاس محمدباقرقالیباف شهردار تهران قدردانی شد .

در این مراسم همچنین گوشه ای از فعالیت های و رشادت های شهید عباس دوران در قالب کلیپی به نمایش درآمد.

 

 print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید