مشاهده خبر

1395/8/9

آمار بازدیدکنندگان:623

جلسه ی شورای بسیج در ساختمان شماره ی 1 شرکت ساماندهی 

با حضور مهندس زنگیشه برگزار شد:

صبح امروز جلسه ی شورای بسیج با حضور مهندس زنگیشه در ساختمان شماره ی 1 شرکت ساماندهی برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شرکت  ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، در ابتدای این جلسه مهندس زنگیشه با اشاره به این مطلب خدمت در حوزه ی بسیج نیازمند عشق و علاقه است، گفت: خیلی از افراد گمان می کنند که بسیجی بودن یک شغل است؛ در حالی که اگر عشق و علاقه به خدمت وجود نداشته باشد، بسیج نیز معنایی نخواهد داشت. وی افزود: نام بسیج یادآور جوان مردانی است که با خلوص نیت جنگیدند تا ایران اسلامی از هر گونه گزندی مصون بماند. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، با تاکید برتوجه هر چه بیش تر به امور کارکنان، از بسیج خواست تا با همه ی قوا در راه ارتقا کمی و کیفی پرسنل و هم چنین تحقق اهداف مدیریت شهری گام بردارد.
در ادامه محمد حسین باقرزاده فرمانده ی بسیج پایگاه امیرالمومنین(ع) شرکت ساماندهی، ضمن تشکر از حضور مهندس زنگیشه در جمع اعضای شورای بسیج، تاکید کرد: مهندس زنگیشه اولین روز حضور خود در شرکت ساماندهی را با دیدار از خانواده های معظم شهدا آغاز کرد و این نشانه ی توجه و اهتمام ایشان به ایثارگران، شهدا و جانبازان است. وی خاطرنشان کرد: : از افتخارات این شرکت سرکشی ماهانه و مستمر به این بزرگواران است. باقرزاده افزود: جذب و آموزش نیروهای بسیجی، ساماندهی اعضا، تشکیل شورای بسیج، برگزاری دوره های آموزشی و اردوهای زیارتی و سیاحتی از جمله اقدامات بسیج امیرالمونین در راه سازندگی و بالندگی کارکنان است. باقرزاده  افزود: بسیج راوی صادق و صدای ناطق هر سازمان و نهاد اجتماعی است و به یاری اعضای بسیجی می توان در راه به ثمر رساندن منویات مقام معظم رهبری گام برداشت.
در ادامه محمد حسین پیرگانی فرمانده ی بسیج معاونت خدمات خدمات شهری ضمن  آشنایی با کلیه ی اعضای شورای بسیج شرکت ساماندهی، خواستار استمرار جلسات شد و گفت:  بسیج بهانه ای معنوی است تا افراد را گرد هم جمع نماید و این برادری و اخوت با اندیشه های ناب  امام خمینی (ره) سبب تحکیم و قوام هر چه بیش تر این نهاد مردمی شده است. وی افزود: امروزه در کلیه ی کشورهای اسلامی فرهنگ و آموزه های بسیجی نفود کرده و جهان شاهد باروری هر چه بیش تر این اندیشه است.

شایان ذکر است در این جلسه از محسن طاهری، مسئول نیروی انسانی شورای بسیج پایگاه امیر المونین(ع) به دلیل کسب رتبه اول منابع انسانی در حوزه بسیج معاونت خدمات شهری ، تقدیر و تشکر به عمل آمد. print
rating
  نظرات