مشاهده خبر

1395/12/7

آمار بازدیدکنندگان:95

نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار شد
نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب

نخستین جلسه هماهنگی در راستای برگزاری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور مهندس مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیران ارشد این معاونت، سید محمد سیدی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب و دیگر مدیران، مهندسین و مشاوران این پروژه در محل شهر آفتاب برگزار شد.

یزدانی در این جلسه پس از استماع گزارشاتی در خصوص چگونگی برگزاری نمایشگاه کتاب در سال گذشته و نیز ارائه توضیحات و پیشنهاداتی در راستای بهتر برگزار شدن این نمایشگاه و ارتقاء کیفی خدمات گفت: با توجه به این که آماده سازی نمایشگاه شهر آفتاب در سال96 برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برعهده معاونت خدمات شهری است، به همین منظور با استفاده از تجربیات سال گذشته و رصد موضوعات مختلف در راستای بهتر برگزاری این نمایشگاه، حداکثر تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

سید محمد سیدی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب نیز در این جلسه با اشاره به این که نمایشگاه خودرو پس از نمایشگاه کتاب پربازدیدترین نمایشگاه بوده است، گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب مسیر روبه رشدی را شاهد هستیم.

گفتنی است در این  جلسه، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای برگزاری نمایشگاه کتاب، موضوعاتی مطرح، بحث و بررسی و تبادل نظر شد.
لازم به ذکر است در این جلسه مسوولین، مشاورین و مهندسان شهر آفتاب نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود برای برگزاری نمایشگاه پرداختند.


print
rating
  نظرات