شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1395/12/17

آمار بازدیدکنندگان:135

ارزیابی مثبت معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از عملکرد سازمان مدیریت پسماند در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیات همراه با مشایعت قائم مقام حوزه خدمات شهری و محیط زیست و سرپرست سازمان مدیریت پسماند هم‌چنین جمعی از معاونان و مدیران این مجموعه، از مجتمع پردازش و دفع آرادکوه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت پسماند، مهندس یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران HSE این وزارتخانه، مهندس مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مهندس باهری مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان تهران هم‌چنین دکتر باقرصاد قائم مقام حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست و سرپرست سازمان و جمعی از معاونان و مدیران، صبح امروز 17/12/95 از مجتمع پردازش و دفع آرادکوه واقع در کهریزک دیدار کرده و در جریان فرایند مدیریت پسماند شهر تهران قرار گرفتند.

دکتر باقرصاد ضمن خیر مقدم به حضور مهمانان با ارائه توضیحات پیرامون فعالیت‌های سازمان، به تغییرات مهم به وجود آمده در راستای حفاظت از محیط زیست منطقه اشاره کرد و گفت: ایجاد فضای سبز و جنگل‌کاری در لندفیل‌های قدیمی از جمله اقدامات مهم سازمان مدیریت پسماند در مجموعه آرادکوه می‌باشد که انجام آن تا حدود زیادی موجب تلطیف هوای شهرری شده است.

در ادامه مهندس یزدانی با اظهار خرسندی از فعالیت‌های خوب شهرداری تهران در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه، تصریح کرد: ارزیابی‌ها تا کنون مثبت بوده و اقدامات چشمگیر و قابل توجهی در مجموعه مدیریت پسماند پایتخت صورت گرفته است.

گفتنی است؛ خطوط پردازش، تصفیه‌خانه شیرابه و سامانه ریجکت‌سوز از جمله بخش‌های مجتمع پردازش و دفع آرادکوه بود که از سوی بازدیدکنندگان مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این بازدید، مقرر شد که سازوکار و زمینه‌های احداث مراکز بازیافت مواد در آرادکوه و خاک و نخاله در آبعلی از سوی این وزارتخانه انجام شود.print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید