شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1395/12/23

آمار بازدیدکنندگان:201

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب

با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار شد؛
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری "سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران" در شهر آفتاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین ناصحی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مهندس مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار و تصمیمات لازم در راستای برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی اتخاذ گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین ناصحی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیران ارشد حوزه، شهرام نیا قائم مقام نمایشگاه کتاب و تمامی اعضای ستاد برگزاری نمایشگاه و دیگر مسوولین در محل شهر آفتاب برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین ناصحی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری تهران در آماده سازی شهر آفتاب در سال گذشته گفت: در سال گذشته شهرداری تهران ظرف کوتاه ترین زمان، آماده سازی شهر آفتاب را فراهم ساخت و این نمایشگاه با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد.

ناصحی در ادامه پس از ارائه آخرین اقدامات و گزارشات کمیته های مختلف در خصوص نحوه برگزاری نمایشگاه اعم از حمل و نقل، خدمات شهری، فنی و عمرانی و ... اظهار کرد: برای برگزاری سی امین نمایشگاه کتاب تهران نیازسنجی ها و تمهیدات لازم جهت برگزاری بزرگ ترین رویداد فرهنگی کشور پیش بینی شود.

مهندس یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب، گفت: با توجه به برگزاری اولین دوره نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب و استقبال شهروندان از این نمایشگاه، امسال نیز آماده سازی این مجموعه را برای حضور فرهیختگان، ناشران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و سایر اقشار جامعه برعهده داریم و در این راستا از هیچ کوششی در برگزاری این رویداد مهم فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.
یزدانی ادامه داد: جلسات متعددی با حضور کلیه ستادها و کارگروه های مختلف به شکل مستمر برگزار می شود تا انشالله نمایشگاه بهتر از سال گذشته برگزار شود.

وی تاکید کرد: تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت که این نمایشگاه برای حضور شهروندان مهیا و خدمات رسانی مطلوبی به آنان ارائه دهیم.

گفتنی است در این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون ایجاد دسترسی ها برای ورود و خروج و جابجایی شهروندان، رسیدگی به فضای سبز، نظافت چادرها، استفاده از ماشین آلات برای رفت و روب  و آماده سازی محوطه، تامین آب و برق، افزایش سرویس های بهداشتی، توزیع مواد غذایی مناسب، تبلیغات محیطی موردنیاز در سطح شهر تهران، اقدامات و فعالیت های فروشگاه شهروند و بازار میوه و تره بار در شهر آفتاب و ... مواردی مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید