شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1395/12/25

آمار بازدیدکنندگان:253

تمهیدات لازم برای برگزاری بزرگترین و مهم ترین رویداد فرهنگی کشور اندیشیده شده است

قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در جلسه هماهنگی  برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب اعلام کرد:
تمهیدات لازم برای برگزاری بزرگترین و مهم ترین رویداد فرهنگی کشور اندیشیده شده است

جلسات هماهنگی به منظور برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب برگزار و تصمیمات و برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این نمایشگاه اتخاذ و در این باره بحث و گفت و گو شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران،جلسه هماهنگی جهت برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب با حضور مهندس منصور باقرصاد، قائم مقام معاونت خدمات شهری و سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهر تهران با حضور مدیران این حوزه، صفری نماینده وزارت ارشاد، مهندسین و مشاورین و نمایندگان سازمان بوستان ها، سازمان حمل و نقل و ترافیک، سازمان فرهنگی و هنری و ... در شهر آفتاب برگزار شد.

در این جلسه مهندس منصور باقرصاد، قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران پس از ارائه گزارشات کمیته های مختلف برای برگزاری هرچه باشکوه این نمایشگاه در شهر آفتاب، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری بزرگ ترین و مهم ترین رویداد فرهنگی کشور اندیشیده شده است که در نهایت منتج به رضایت مندی حداکثری شهروندان گردد.

باقرصاد در ادامه با بیان این که 5 هزار اصله درخت با اجرای سیستم آبیاری قطره ای در محوطه نمایشگاه شهر آفتاب کاشته شده است، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده یک هزار اصله درخت نیز در رینگ بیرونی نمایشگاه کاشته شده است. ضمناً 500 مترمربع گلکاری نیز به انجام خواهد رسید.

گفتنی است در این جلسه در خصوص موضوعاتی چون ورودی و خروجی مسیرهای تردد شهروندان و حمل و نقل عمومی، ایجاد دسترسی ها، زیرگذر عابر پیاده، تابلوهای هدایت مسیر، محل های استقرار خودروهای پلیس، فراهم سازی امکانات رفاهی، تفریحی و فرهنگی، جانمایی غرفه های موادغذایی در 4 نقطه به شکل متمرکز، تامین آب و برق، ساماندهی گاری دستی ها، ترمیم گلکاری های سال گذشته و آبیاری قطره ای درختان، برقراری نظم و انضباط شهری در محوطه داخل و خارج از محیط نمایشگاه شهر آفتاب و ... مطرح و در خصوص این موضوعات بحث و بررسی شد.

print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید