شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1395/12/28

آمار بازدیدکنندگان:196

کاشت 5 هزار اصله درخت در محوطه نمایشگاه شهر آفتاب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد:
کاشت 5 هزار اصله درخت در محوطه نمایشگاه شهر آفتاب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از کاشت 5 هزار اصله درخت با اجرای سیستم آبیاری قطره ای در محوطه نمایشگاه شهر آفتاب و کاشت یک هزار اصله درخت در رینگ بیرونی نمایشگاه شهر آفتاب  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به تجربه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب؛ امسال نیز با برگزاری جلسات مستمر، تمهیدات لازم برای برگزاری بزرگ ترین و مهم ترین رویداد فرهنگی کشور اندیشیده شده است که در نهایت منتج به رضایت مندی حداکثری شهروندان گردد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در شهر آفتاب، گفت: با توجه به برگزاری اولین دوره نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب و استقبال شهروندان از این نمایشگاه امسال نیز آماده سازی این مجموعه را برای حضور فرهیختگان، ناشران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و سایر اقشار جامعه برعهده داریم و در این راستا از هیچ کوششی برای برگزاری این رویداد مهم فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.

یزدانی ادامه داد: جلسات متعددی با حضور کلیه ستادها و کارگروه های مختلف به شکل مستمر در شهر آفتاب برگزار می شود تا انشالله نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت ماه  96 بهتر از سال گذشته برگزار شود.

کاشت یک هزار اصله درخت در رینگ بیرونی نمایشگاه شهر آفتاب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه با بیان این که 5 هزار اصله درخت با اجرای سیستم آبیاری قطره ای در محوطه نمایشگاه شهر آفتاب کاشته شده است، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده یک هزار اصله درخت نیز در رینگ بیرونی نمایشگاه کاشته شده است. ضمناً  500 مترمربع گلکاری و ترمیم گلکاری های سال گذشته نیز به انجام خواهد رسید.

وی تاکید کرد: تمامی تلاشمان را به کار خواهیم گرفت که این نمایشگاه را برای حضور شهروندان مهیا و خدمات رسانی مطلوبی را به آنان ارائه دهیم.


print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید