شما اینجا هستید:   صفحه اصلی > اخبار > مشاهده خبر
1395/12/28

آمار بازدیدکنندگان:281

- تامین سرانه های خدماتی در بافت ها و محلات پرتراکم و فرسوده شهر تهران به شکل ویژه

مهندس یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه مطرح کرد:

-    تامین سرانه های خدماتی در بافت ها و محلات پرتراکم و فرسوده شهر تهران به شکل ویژه
-    اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء در شهرک ها و واحدهای مسکونی بالای 50 واحد


معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در شهرک ها و واحدهای مسکونی بالای 50 واحد خبر داد و گفت: تامین سرانه های خدماتی در بافت ها و محلات پرتراکم و فرسوده شهر تهران نیز به شکل ویژه در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در آخرین جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه در سال 95 که با حضور مدیران ارشد این معاونت و معاونین خدمات شهری تمامی مناطق برگزار شد، با اشاره به «طرح استقبال از بهار» گفت: امسال این طرح به شکل ویژه در تمامی مناطق 22گانه با همت و تلاش تمامی همکاران در حوزه معاونت خدمات شهری و خدمات شهری مناطق 22گانه صورت می گیرد.

یزدانی در ادامه با تاکید بر ارتباط مستمر با شهرداران نواحی 123 گانه شهر تهران، گفت: کار گروهی و جمعی همواره منجر به نتایج بهینه در تمامی زمینه ها می شود؛ بنابراین ارتباط مستمر با شهرداران نواحی منجر به تسریع در انجام کارها می شود و نتایج مطلوب تری در تمامی زمینه ها بدست می آید.

اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء در شهرک ها و واحدهای مسکونی بالای 50 واحد

وی با اشاره به اهمیت طرح تفکیک زباله از مبدا در شهر تهران گفت:طرح تفکیک زباله از مبدا در شهرک های و واحدهای مسکونی بالای 50 واحد با جدیت دنبال می شود.

یزدانی با تاکید بر شناسایی نقاط بی دفاع شهری در شهر تهران گفت:پس از شناسایی این نقاط نسبت به تامین روشنایی این محل ها اقدام کنید.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه به تامین سرانه های خدماتی در بافت های فرسوده و محلات منتخب شهر تهران پرداخت و گفت:سرانه های خدماتی در بافت های پرتراکم و فرسوده شهر تهران در حوزه خدمات شهری (ایجاد فضای سبز،ایستگاه آتش نشانی و بازار میوه و تره بار و...) باید متناسب با نیاز منطقه تامین و منتج به رضایتمندی حداکثری شهروندان از این خدمات شود.
همچنین در این جلسه گزارشاتی از اقدامات انجام شده در طرح استقبال از بهار 96 از ابتدای اسفندماه تاکنون و چگونگی جانمایی ایستگاه های آتش نشانی در نقاط مختلف شهر تهران با توجه به نیاز منطقه ارائه شد.
گفتنی است در این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون توجه ویژه به موضوعات HSE، تفکیک زباله از مبدا،موضوعات نگهداشت شهر تهران و... تاکید کرد.


print
rating
  نظرات

پوسته ای را انتخاب نمایید
select
کانتینر را انتخاب نمایید
select
فایلی را انتخاب نمایید
توکن را انتخاب نمایید
تنظیمی را انتخاب نمایید
مقداری را انتخاب یا وارد نمایید