مشاهده خبر

1396/9/13

آمار بازدیدکنندگان:444

انتصابات جدید در سازمان مدیریت پسماند

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی به شهروندان، فرهنگ‌سازی موثر و بیش از پیش در جلب مشارکت عمومی برای اجرای موفق تفکیک از مبدا هم‌چنین استانداردسازی و توسعه امور اجرایی حوزه مدیریت پسماند به ویژه در سطح مناطق 22گانه، طی احکامی جداگانه‌ تغییرات مدیریتی‌ای را در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی و امور مناطق به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت پسماند؛ رضا عبدلی سرپرست سازمان، شهرام فیروزی مشاور فرهنگی و مدیر روابط عمومی خود را به سرپرستی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و مشاور عالی سازمان در حوزه‌های اجرایی جایگزین محمد صائبی نمود. فیروزی به عنوان فردی متخصص در مدیریت شهری سوابق عدیده‌ای را در زمینه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی دارا می‌باشد و پیش از این نیز مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان را بر عهده داشت. با توجه به سابقه درخشانش در تعامل با شهروندان به نظر می‌رسد در شرایط جدید، می‌تواند در سرعت بخشیدن به امور اجرایی سازمان مدیریت پسماند نقش مثبتی ایفا نماید.

عبدلی هم‌چنین علیرضا شریفی فرد که از مدیران باسابقه حاضر در سازمان بوده را در پست سرپرست معاونت هماهنگی و ارزیابی امور مناطق جایگزین بیداد کرد و قنبر آدینه‌وند را نیز به عنوان سرپرست مدیریت اداره نظارت و ارزیابی امور مناطق منصوب نمود.

در انتصابی دیگر، پدرام پور نصر خاکباز در پست سرپرست مدیریت ارزیابی فن‌آوری‌های نوین منصوب شد و تعیین همایون رضا مدنی شاهرودی به عنوان رییس گروه مشاوران سازمان از دیگر انتصابات جدید عبدلی سرپرست سازمان مدیریت پسماند بود که به منظور تحقق بخشیدن به اهداف این حوزه و بهبود سطح کیفی خدمات ارائه شده به شهروندان تهرانی صورت پذیرفت.


print
rating
  نظرات