مشاهده خبر

1396/9/28

آمار بازدیدکنندگان:218

طرح دغدغه های شغلی پرسنل مجتمع پردازش و دفع آرادکوه با سرپرست سازمان مدیریت پسماند

به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارکنان سازمان مدیریت پسماند شاغل در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه و طرح و بررسی درخواست های ایشان در زمینه های گوناگون، جلسه ای با حضورمهندس عبدلی، سرپرست سازمان در محل سالن کنفرانس مجتمع پردازش و دفع آرادکوه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، در این دیدار صمیمانه که با حضور سرپرست منابع انساني و رفاهي ، معاون پردازش و دفع و  معاون  مالی و اداری سازمان برگزار شد؛ حدود 16 نفر از کارکنان ضمن حضور و هم اندیشی با سرپرست سازمان مدیریت پسماند  در راستای رفع مشکلات موجود، به ارائه درخواست های خود در زمینه مسائل رفاهی، ارتقاء شغلی، دریافت وام کم بهره، پرداخت مزایای غیر مستمر و... پرداختند.

مهندس عبدلی، سرپرست سازمان ضمن قدردانی از خدمات شبانه روزی کارکنان  این مجتمع،  با اشاره به اهمیت رعایت شاخص ها و  تمهیدات بهداشتی، ‌ایمنی و تدابیر فنی مناسب در مدیریت پسماند افزود:  با توجه به شرایط خاص کاری در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه و مشکلات و سختیهای موجود  ناشی از ورود پسماندهای شهری به این مجموعه، همواره نگاه ویژه و خاص به پرسنل این مجموعه داشته ایم.  

سرپرست سازمان پس از استماع درخواستها و پیشنهادهای کارکنان  بر پیگیری مسائل مطروحه و رفع مشکلات پرسنل  در راستای ایجاد آرامش و امنیت شغلی کارکنان تاکید  نموده و دستورات لازم را ارائه کرد.

print
rating
  نظرات