مشاهده خبر

1397/2/3

آمار بازدیدکنندگان:123

بازدید مهندس یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران از نقاط مختلف مصلی تهران

در آستانه برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) صورت گرفت؛
بازدید مهندس یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران از نقاط مختلف مصلی تهران


مهندس یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و جمعی از مدیران در آستانه برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) از نقاط مختلف مصلی بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران،عطایی مدیرکل امور خدمات شهری ،حاجوی شهردار منطقه 7 و معاونین خدمات شهری مناطق ۳و ۷ و ۶ از بخش های مختلف مصلی امام خمینی(ره) بازدید و در جریان روند آخرین اقدامات و فعالیت های صورت گرفته برای برگزاری هر چه باشکوه تر نمایشگاه کتاب تهران قرار گرفتند.
گفتنی است شهرداری تهران از اواخر سال گذشته تاکنون جلسات مستمری را برای برگزاری بزرگ ترین رویداد ملی کشور برگزار کرده است و تدابیر لازم برای برپایی باشکوه این نمایشگاه اندیشیده شده است.
این نمایشگاه از 12 تا 22 اردیبهشت ماه 97 برای استفاده عموم برپا و بدین منظور کمیته های شش گانه اجرایی شامل: کمیته خدمات شهری و رفاهی، کمیته حمل و نقل و ترافیک، کمیته عمران و خدمات زیرساختی، کمیته ایمنی و انتظامی و بهداشتی، کمیته فناوری و کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی و بین الملل تشکیل و در همین راستا اقدامات بسیاری توسط شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه کتاب و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان انجام شده است.print
rating
  نظرات