مشاهده خبر

1397/2/5

آمار بازدیدکنندگان:100

استقبال از ایده ها و نوآوری های جدید در راستای ایجاد تحول در تمامی عرصه های حوزه خدمات شهری

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه تاکید کرد:
استقبال از ایده ها و نوآوری های جدید در راستای ایجاد تحول در تمامی عرصه های حوزه خدمات شهری


معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر فعالیت مستمر کارگروه های پسماند،زیباسازی و فضای سبز تاکید کرد و گفت:شهر زنده و پویاست؛بنابراین بدنبال طرح ایده ها و نوآوری های جدید و نیز انتقال تجارب به یکدیگر در راستای پیشرفت و ایجاد تحول در تمامی عرصه های حوزه خدمات شهری باشید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه که با حضور مدیران این حوزه و معاونین خدمات شهری مناطق برگزار شد،پس از استماع گزارشات مسوولین کارگروه های تخصصی حوزه خدمات شهری در امور پسماند، زیباسازی و فضای سبز که در راستای بهبود عملکرد و ارتقاء برنامه ها و فعالیت های این معاونت در این حوزه ها تعیین شدند،گفت: این کارگروه های تخصصی در راستای بهبود عملکرد و ارتقاء برنامه ها و فعالیت های این معاونت در این حوزه ها تشکیل شدند؛ بنابراین این کارگروه های تخصصی باید با جدیت و تمام توان و نیز با بازدیدهای میدانی مستمر به احصاء مسائل و مشکلات موجود و رفع سریع آنها بپردازند.
یزدانی در ادامه گفت: شهر زنده و پویاست؛ بنابراین بدنبال طرح ایده ها و نوآوری های جدید و نیز انتقال تجارب به یکدیگر در راستای پیشرفت و ایجاد تحول در تمامی عرصه های حوزه خدمات شهری باشید.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) گفت:شهرداری تهران از اواخر سال گذشته تاکنون جلسات مستمری را برای برگزاری بزرگ ترین رویداد ملی کشور برگزار کرده است و تدابیر لازم برای برپایی باشکوه این نمایشگاه اندیشیده شده است.
یزدانی با بیان این که این نمایشگاه روز 12 تا 22 اردیبهشت ماه برای استفاده عموم برپاست، گفت: برای این منظور کمیته های شش گانه اجرایی شامل:کمیته خدمات شهری و رفاهی، کمیته حمل و نقل و ترافیک، کمیته عمران و خدمات زیرساختی، کمیته ایمنی و انتظامی و بهداشتی، کمیته فناوری و کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی و بین الملل تشکیل و اقدامات بسیاری توسط شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه نمایشگاه کتاب و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان انجام شده است.
معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: از تمامی ظرفیت های لازم در شهرداری تهران برای برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه بین المللی کتاب بهره خواهیم گرفت و در این راستا تمامی تدابیر لازم برای این منظور اندیشیده شده است. گفتنی است در این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون آمادگی های لازم برای مهیا ساختن شهر در ایام ماه مبارک رمضان و نگهداشت ویژه شهر در این ایام،توجه ویژه مناطق مربوطه به امر نگهداشت خیابان های ولیعصر(عج) و خیابان شریعتی به شکل مستمر، لزوم شناسایی ساختمان های ناایمن در مناطق 22گانه، ضرورت ایمن سازی با علائم ترافیکی وفق ضوابط، ساماندهی غرفه های داخل پارک ها و... تاکید و دستورات لازم را در خصوص موارد فوق صادر کرد.

print
rating
  نظرات