مشاهده خبر

1397/2/11

آمار بازدیدکنندگان:108

برنامه ریزی جامع و کاربردی در راستای تحقق اهداف،ارتقاء و بهبود عملکرد زیر مجموعه معاونت خدمات شهری

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشستی با معاونین برنامه ریزی حوزه خدمات شهری تاکید کرد:

برنامه ریزی جامع و کاربردی در راستای تحقق اهداف،ارتقاء و بهبود عملکرد زیر مجموعه معاونت خدمات شهریمعاون خدمات شهری شهرداری تهران بر برنامه ریزی جامع و کاربردی در راستای تحقق اهداف، ارتقاء و بهبود عملکرد تمامی زیر مجموعه این معاونت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در جلسه ای که با حضور دکتر افشار مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران، مهندس اسلامی مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری و معاونین برنامه ریزی حوزه خدمات شهری در سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد، گفت: با برنامه ریزی جامع و کاربردی در راستای تحقق اهداف، ارتقاء و بهبود عملکرد تمامی زیرمجموعه این حوزه، تلاش مضاعفی داشته باشید.
یزدانی در ادامه با بیان این که سازمان مدیریت پسماند یکی از مهم ترین حوزه های زیر مجموعه این معاونت است، گفت: اتمام طرح جامع پسماند یکی از اولویت های این سازمان است، بنابراین این طرح باید بزودی به پایان برسد.
وی در ادامه با تاکید بر اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء گفت: این طرح در مناطق 21،2 و 22 اجرایی می شود و مناطق مربوطه باید با حساسیت بسیاری این موضوع را دنبال و اجرایی کنند.
یزدانی به موضوعات مهم در سازمان بهشت زهرا(س) پرداخت و گفت: برنامه ریزی های لازم برای زمین جدید سازمان بهشت زهرا(س) انجام شود. همچنین وضعیت آرامستان های شهر تهران نیز مطالعه، ارزیابی شود.
معاون شهردار تهران در ادامه گفت:یکی از اولویت های ما در سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار است که باید در این خصوص برنامه ریزی های لازم انجام شود.
به گفته یزدانی محلاتی که فاقد پارک هستند نیز باید شناسایی و با تمهیدات لازم و در راستای افزایش سرانه فضای سبز با اختصاص زمین هایی در این محلات به فضای سبز عمومی تبدیل شوند. همچنین در این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون استخراج میزان استفاده از آب غیرشرب و نیز تصفیه پساب ها،توسعه فضای سبز،اهمیت جداره سازی ها، مرمت و رنگ آمیزی در سطح شهر تهران، تامین و رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی، لزوم روشنایی نقاط بی دفاع شهری در مناطق و شناسایی و رفع سریع آنها،اهمیت ویژه طرح تفکیک زباله از مبداء،رسیدگی ویژه به وضعیت صنوف مزاحم و بند 20،انرژی های تجدید پذیر و... و نیز ارائه اقدامات شاخص در زیرمجموعه این معاونت تاکید کرد.
print
rating
  نظرات