مشاهده خبر

1397/2/11

آمار بازدیدکنندگان:131

یکی از مهم ترین اهداف ما ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان است

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جمع معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه و شهرداران نواحی 123گانه شهر تهران تاکید کرد:
یکی از مهم ترین اهداف ما ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان استمعاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: یکی از مهم ترین اهداف ما ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی صبح امروز 11 اردیبهشت ماه در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه که با حضور مهندس عطایی مدیرکل امور خدمات شهری،مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز، ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی، عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و شهرداران نواحی 123گانه برگزار شد؛ پس از ارائه توضیحات مدیران عامل این سه حوزه(سازمان بوستانها، زیباسازی و پسماند) گفت: حوزه خدمات شهری براساس وظایف و ماموریت هایش از حوزه های مهم و کلیدی محسوب می شود و این حوزه ارتباط مستقیمی با شهروندان دارد و بر این اساس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
یزدانی در ادامه با بیان این که شهرداران نواحی بازوان اجرایی و مهم مناطق محسوب می شوند گفت: یکی از مهم ترین اهداف ما ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان است که در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمامی تلاش خود را برای کسب رضایتمندی حداکثری شهروندان به کار خواهیم گرفت.
وی خطاب به شهرداران نواحی 123 گانه سطح شهر تهران گفت: در حوزه خدمات شهری، نگهداشت ویژه شهر تهران از موضوعات بسیار مهمی است که باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشید.
بنابراین انتظار داریم با همدلی و مودت همانند همیشه ما را در این راه یاری کنید. یزدانی با اشاره به این که باید در راستای تحقق شعار« تهران شهر امید،مشارکت و شکوفایی» تلاش کنیم، اظهار کرد: در این خصوص باید از اساتید، صاحبنظران و ظرفیت های موجود و مشارکت های مردمی استفاده کنیم.
فضای سبز از سرمایه های ملی و طبیعی ما محسوب می شود وی در ادامه با بیان این که فضای سبز از سرمایه های ملی و طبیعی ما محسوب می شود، اظهار کرد: وضعیت فضای سبز موجود در سطح شهر تهران حاصل زحمات یکایک شماست و بر خود فرض می دانیم که از تلاش ها و زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.
یزدانی در ادامه تاکید کرد: شهرداران نواحی با برنامه ریزی، تمهیدات لازم را در خصوص موضوعات خدمات شهری در مناطق به کار گیرند و در این راه از ظرفیت ناظرین در مناطق استفاده کنند و با بازدیدهای میدانی و مستمر در سطح ناحیه به رفع مسائل و مشکلات موجود در حوزه خدمات شهری بپردازند.
لازم به ذکر است در این جلسه گزارشی از برنامه ها و اقدامات این معاونت با توجه به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و شب های قدر ارائه و مهندس یزدانی بر انجام اقدامات ویژه در این ایام در سطح نواحی و مناطق شهرداری تهران تاکید کرد.
همچنین در این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون انجام اقدامات متناسب با ایام ماه مبارک رمضان ، شب های قدر و رسیدگی ویژه به مساجد در این ایام ، اقدامات ویژه در مناطق به مناسبت نیمه شعبان، لزوم افزایش سرانه های خدماتی در مناطق کم برخوردار، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی، پیرایش شهری و رسیدگی به مبلمان شهری، رفع نواقص پل های عابر پیاده، رسیدگی به وضعیت روشنایی معابر خصوصا نقاط بی دفاع شهری، رفت و روب ویژه معابر اصلی و پاکسازی انهار، کنترل مخازن زباله به شکل مستمر، لزوم اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء، لزوم توجه به نورپردازی های سطح شهر تهران، حذف زوائد بصری و... تاکید کرد.
print
rating
  نظرات