مشاهده خبر

1397/2/19

آمار بازدیدکنندگان:165

اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء به شکل پایلوت در مناطق 2 و 22

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد:
اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء به شکل پایلوت در مناطق 2 و 22معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء به شکل پایلوت در مناطق 2 و 22 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در نشستی که به منظور تبیین سیاست ها و برنامه های سازمان مدیریت پسماند شهر تهران و با حضورعطایی مدیرکل امور خدمات شهری، عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و مدیران حوزه خدمات شهری و سازمان مدیریت پسماند برگزار شد، گفت: سازمان مدیریت پسماند یکی از مهم ترین حوزه های زیرمجموعه این معاونت است که وظیفه بسیار مهمی را در سطح شهر تهران بر عهده دارد و ارتباط مستقیمی نیز با شهروندان دارد.
یزدانی در ادامه با اشاره به طرح جامع پسماند، گفت: اتمام طرح جامع پسماند یکی از اولویت های این سازمان است، بنابراین این طرح باید بزودی به پایان برسد. وی با تاکید بر اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء، اظهار کرد: در راستای اجرای مطلوب طرح تفکیک زباله از مبداء این طرح به شکل پایلوت در مناطق 2 و 22 اجرایی می شود، بنابراین این سازمان و مناطق مذکور باید با برنامه ریزی های لازم این موضوع را دنبال و اجرایی کنند.
یزدانی با اشاره به اهمیت نگهداشت شهر تهران، گفت: نگهداشت شهر تهران از وظایف مهم و کلیدی این سازمان محسوب می شود، بنابراین انتظار داریم که این امر همانند گذشته به شکل ویژه ای در سطح شهر تهران انجام شود. وی در ادامه گفت:با استفاده از کار تیمی، همفکری و کار کارشناسی مسائل و مشکلات موجود را هموار کنید.
همچنین مهندس یزدانی در این جلسه در خصوص موضوعات و اقدامات شاخص حوزه مدیریت پسماند شهر تهران همچون، استحصال گاز متان، استحصال خاک و نخاله، زباله سوزها، طرح جامع پسماند، اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا و... تاکید و دستورات لازم را صادر کرد.print
rating
  نظرات