مشاهده خبر

1397/3/12

آمار بازدیدکنندگان:97

لزوم بازدیدهای میدانی و مینیاتوری معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه از سطح نواحی و مناطق

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید صبحگاهی از سطح مناطق11و 3 ،6، 1 تاکید کرد:
لزوم بازدیدهای میدانی و مینیاتوری معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه از سطح نواحی و مناطق

معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر لزوم بازدیدهای میدانی و مینیاتوری معاونین خدمات شهری از سطح نواحی و مناطق به شکل مستمر و رفع سریع موارد احصاء شده با محوریت نگهداشت شهر تهران تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در بازدید صبحگاهی از سطح مناطق11و 3،6، 1 که با حضور مهندس عطایی مدیرکل امور خدمات شهری،عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، معاونین خدمات شهری این مناطق و با محوریت موضوعات مرتبط با حوزه خدمات شهری و نگهداشت شهر تهران برگزار شد، گفت:یکی از وظایف مهم حوزه خدمات شهری نگهداشت مطلوب محیط های پیرامونی در تمامی مناطق 22گانه شهر تهران به شکل مستمر است.
یزدانی در ادامه گفت:تمامی معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه باید به شکل مستمر و میدانی از سطح نواحی و مناطق خود بازدید و پس از احصاء مسائل و مشکلات موجود در حوزه خدمات شهری در کمترین زمان ممکن به رفع این موضوعات بپردازند. گفتنی است در جریان این بازدید 3 ساعته مهندس یزدانی بر موضوعات و موارد خدمات شهری همچون رسیدگی ویژه به وضعیت نظافت انهار، جوی ها و معابر، جمع آوری مستمر زباله ها، شناسایی نقاط ناایمن و لزوم ایمن سازی این نقاط، بازدید مستمر از سطح بوستان های سطح منطقه، رسیدگی به پل های معابر،رسیدگی به وضعیت کارگاه های ساختمانی،احصاء و شناسایی و رفع سریع موضوعات و مسائل مرتبط با حوزه خدمات شهری و... تاکید کرد.
print
rating
  نظرات