مشاهده خبر

1397/3/21

آمار بازدیدکنندگان:219

ساماندهی دستفروشان خیابان های ولیعصر(عج) و محور انقلاب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد:
ساماندهی دستفروشان خیابان های ولیعصر(عج) و محور انقلابمعاون خدمات شهری شهرداری تهران از ساماندهی دستفروشان خیابان های ولیعصر(عج) و محور انقلاب با عاملیت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و با همکاری شرکت شهربان و حریم بان و مناطق 6 و 11 و... خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در نشستی مشترک با مهندس بابایی شهردار منطقه 6، آبادیان شهردار منطقه 11، سردار علیپور فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، سردار مسعود مصدق فرمانده یگان امداد پایتخت، افشار مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، شرکت شهربان و حریم بان و... بر ساماندهی دستفروشان مناطق 6 و11 تاکید کرد و گفت:این اقدام در راستای تسهیل در تردد شهروندان و نیز کسب رضایتمندی کسبه و مغازه داران صورت می گیرد. همچنین محل هایی نیز برای ساماندهی دستفروشان این نقاط تعیین خواهد شد.
یزدانی بر لزوم برگزاری جلسات با اصناف تاکید کرد و گفت: در همین راستا انجام هماهنگی های لازم برای ساماندهی کتابفروشان خیابان های ولیعصر(عج) و خیابان انقلاب نیز در دستور کار قرار گرفته است. در این جلسه شهرداران مناطق 6 و 11 در راستای انجام همکاری های متقابل اعلام آمادگی کردند و مقرر شد که موضوعات مرتبط با ساماندهی دستفروشان با عاملیت شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران و با همکاری و پشتیبانی شرکت شهربان و حریم بان، یگان امداد شهرداری، یگان پایتخت و نیروی انتظامی و شهرداری های مناطق 6 و 11 صورت گیرد.
همچنین در پایان این جلسه مهندس یزدانی به جمع بندی نهایی موضوعات فوق پرداخت و بر آموزش کلیه نیروها در این امر تاکید کرد.


print
rating
  نظرات