مشاهده خبر

1397/3/27

آمار بازدیدکنندگان:108

نورافشانی 12میدان اصلی شهر تهران بمناسبت عید سعید فطر اکران طرح هاي فرهنگي متناسب با عيد سعید فطر بر روی 30 هزار متر عرشه پل، بیلبورد، پرتابل و سازه های فرهنگی و تجاری در سطح شهر تهران

معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد: 
نورافشانی 12میدان اصلی شهر تهران بمناسبت عید سعید فطر
اکران طرح هاي فرهنگي متناسب با عيد سعید فطر بر روی 30 هزار متر عرشه پل، بیلبورد، پرتابل و سازه های فرهنگی و تجاری در سطح شهر تهرانمعاون خدمات شهری شهرداری تهران از نورافشانی 12میدان اصلی شهر تهران بمناسبت عید سعید فطر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت: بمناسبت عید سعید فطر 12میدان اصلی شهر تهران نورافشانی گردید. یزدانی در ادامه با اشاره به این که تمامی سطح شهر تهران نورپردازی و ریسه بندی شدند،اظهار کرد:در همین راستا در 6 نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهر تهران نیز المان های نوری متناسب با عید سعید فطر نصب می شود. وی به نورپردازی نمای برج میلاد اشاره کرد و گفت:در برج میلاد نیز با بکارگیری نورپردازی لیزری بر روی نمای برج میلاد به طول بیش از 100متر انجام گرفته است. یزدانی در ادامه تصریح کرد: طرح هاي فرهنگي متناسب با عيد سعید فطر نیز مجموعا بر روی 30 هزار متر عرشه پل، بیلبورد، پرتابل و سازه های فرهنگی و تجاری در سطح شهر تهران اکران شده است.

print
rating
  نظرات