مشاهده خبر

1397/7/7

آمار بازدیدکنندگان:121

سازمان مدیریت پسماند میزبان خانواده شهدا در هفته دفاع مقدس شد

   یادواره شهدای سازمان مدیریت پسماند با حضور سردار صابری جانشین سپاه تهران ، فرماندهان 8 سال  دفاع مقدس، رضا عبدلی، مدیرعامل سازمان،جمعی از مدیران ارشد شهرداری و خانواده های معزز شهدا  در مرکز همایشهای بهاران واقع در دارشهدای تهران برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، همزمان با  فرا رسيدن  هفته دفاع مقدس  و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس سازمان مدیریت پسماند ویژه برنامه هایی را با عنوان شاهدان شهر غریب برگزار نمود.

مهندس عبدلی، مدیر عامل سازمان، در این باره گفت: دوران دفاع مقدس یکی از بهترین دوران کشور در تمامی عرصه‌ها بوده که با وجود گذشت چندین سال از آن وقایع مربوط به رشادت های رزمندگان هنوز یکی از مسائل بزرگ برای دنیا می باشد.

وی با اشاره به اهمیت تبیین اهداف دفاع مقدس و آرمان‌های انقلاب و امام و شهدا، افزود:  نامگذاری هفته دفاع مقدس و اجرای ویژه برنامه هایی به همین مناسبت  ادای دین کوچکی به خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و رزمندگان بوده که با تأسی  به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع) عزت  و آرامش را برای ما به یادگار گذاشتند.

وی با اشاره به اكران فيلم سينمايي تنگه ابوقريب در تاريخ 5 مهرماه با حضور خانواده معظم 13 شهيد سازمان  ، سرداران ، مديران ارشد شهرداري و عوامل فيلم تنگه ابوقريب در مركز همايشهاي بهاران واقع در منطقه 17 خاطر نشان کرد: در این مراسم ضمن  تقدیر از خانواده های 13 شهید سازمان از همسر شهید سرلشگر غلامرضا صالحی که در عملیات تنگه ابوقریب به فیض شهادت نائل گردید و جانباز سرافراز علی اشرفی (جانباز تنگه ابوقریب ) تقدیر به عمل آمد.  

برگزاری نمایشگاه در محوطه ساختمان مرکزی سازمان و استقرار نماد هایی از شهدای جنگ 8 سال دفاع مقدس، اسقرار ابزار و  نماد های دوران دفاع مقدس و ترسیم 13 شهید سازمان  بصورت نقاشی سیاه قلم توسط هنرمند بسیجی بخشی از برنامه های این سازمان در هفته دفاع مقدس بوده که توسط رضا عبدلی اعلام شد.

مهندس عبدلی دیدار با تعدادی از اسراء ، جانبازان و خانواده های معزز شهدای جنگ تحمیلی ، تجلیل از همکاران ایثارگر و پخش سرودها و نواهای دفاع مقدس با رنگ و بوی محرم و قرائت روزانه قرآن و هدیه آن به ارواح پاک و شهدای جنگ تحمیلی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان نموده و افزود:  طی این هفته پرسنل سازمان  در صورت تمایل در کنار نماد ها ی شهدا و ابزار و ادوات مربوط به دفاع مقدس عکس یادگاری گرفته و از پایگاه بسیج تصویر خود را به عنوان یادگاری دریافت نمودند.

به گفته مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند این برنامه ها  از  31 شهریور ماه سال جاری همزمان با شروع هفته دفاع مقدس آغاز شده و تا 7 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

print
rating
  نظرات