مشاهده خبر

1397/8/13

آمار بازدیدکنندگان:178

انتصاب حسین عبدالله ئی به سمت مدیر بازرسی اداره کل امور خدمات شهری

مراسم معارفه مدیر جدید بازرسی اداره کل امور خدمات شهری با حضور مهندس عطایی مدیر کل امور خدمات شهری و دکتر ایرانشاهی جانشین سازمان بازرسی شهرداری تهران و رحمان نژاد مدیر بازرسی حوزه خدمات شهری و جمعی از مسئولین و کارکنان این اداره کل برگزار گردید.
در این مراسم مهندس عطایی،مدیر کل امور خدمات شهری ضمن تقدیر و تکریم از زحمات حسن اختر دانش مدیر اسبق بازرسی اداره کل به حسین عبدالله ئی  خوشامد گفت. وی در ادامه با اشاره به نقش پررنگ بازرسی در امر نظارت بر اجرای عملکرد بخش های مختلف شهرداری تهران،  همکاری سازمان بازرسی را با حوزه معاونت خدمات شهری اثر بخش دانست.
مدیر کل امور خدمات شهری در ادامه سخنانش افزود: انجام شایسته وظایف در هر پست و سمت و جایگاهی از اساسی ترین اصول سازمانی می باشد و لازمه محقق شدن اهداف مجموعه شهرداری تهران است. نظارت سازمان بازرسی و اداره کل امور خدمات شهری بر نگهداشت شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که بحث نگهداشت شهر یکی از مهمترین دغدغه های شهردار محترم شهر تهران می باشد.
در پایان این مراسم لوح تقدیری به رسم یاد بود به حسن اختر دانش مدیر اسبق بازرسی اداره کل امور خدمات شهری هدیه شد و از تلاش های ایشان قدر دانی شد.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.