مشاهده خبر

1397/9/5

آمار بازدیدکنندگان:83

آماده باش 3500 نفر نیروی انسانی جهت خدمات رسانی به شهروندان در روزهای برفی


رضا عبدلی، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند
 با همراهی مهندس زنگیشه مشاور عالی حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست و عضو هیات مدیره سازمان با هدف خدمات‌رسانی سریع و به موقع به شهروندان و کاهش مشکلات ناشی از بارش برف، ازسایت های برفروبی پشتیبان سازمان مستقر در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران بازدید  کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند، طی این برنامه ماشین آلات و تجهیزات 4 سایت برفروبی تحت پوشش این سازمان شامل آزادگان،  کوهک، بنی هاشم و دار آباد  مورد بازدید مدیر عامل این سازمان قرار گرفت و در خصوص خدمت رسانی بهینه به شهروندان در روز های برفی و یخبندان رهنمود های لازم را ارائه داد.

رضا عبدلی با بیان این که اکثر سالها ما کم و بیش شاهد   آب گرفتگی در معابر بوده ایم گفت: با افزایش و بهینه کردن امکانات، تجهیزات و برقراری تمهیدات لازم برای مقابله  با مشکلات آبگرفتگی  و همچنین استفاده بهینه از بارشهای  خدادادی  این میزان به مرور کاهش یافته است و امیدواریم  امسال شاهد مشکلات و معضلات ناشی از آبگرفتگی در شهر نباشیم.

 وی در ادامه با اشاره به آغاز فصل سرما و یخبندان و نزول بارش‌های آسمانی، تصریح کرد: در راستای لزوم آمادگی مدیریت شهری برای جلوگیری و رفع مشکلات در شرایط ویژه،151سایت برفروبی اصلی و فرعی همراه با 4سایت پشتیبانی سازمان مدیریت پسماند در سطح شهر تهران برقرار شده است.

مهندس عبدلی ضمن اشاره به استقرار 1400دستگاه انواع ماشین آلات و تجهیزات شامل نمک پاش، تیغه، لودر و کامیون به همراه کیسه‌های شن و نمک با مشارکت مناطق 22 گانه در این ایستگاه ها خاطر نشان کرد:  3500نفر نیروی انسانی نیز جهت خدمات رسانی به شهروندان در روزهای برفی احتمالی به حالت آماده باش خواهند بود که در صورت لزوم به مناطق اعزام می شوند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند در پایان با تاکید بر تلاش مستمر این سازمان  در خصوص لایروبی  معابر   در راستای جلوگیری از آبگرفتگی اظهارداشت: کلیه ماشین آلات سبک و سنگین تعمیر و بازنگری شده اند و درموقعیت های بحرانی  آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به شهروندان را دارند.


print
rating
  نظرات