مشاهده خبر

1398/8/6

آمار بازدیدکنندگان:107

در مراسم تقدیر شهردار کربلا از شهرداری تهران مطرح شد:

أنمار صالح رفیعی: حضور خادم الحسین (ع) یکی از موضوعات حیاتی در پیاده روی اربعین است


شهرنوشت: شهردار کربلا با دعوت از هیات شهرداری تهران، از خدمات مدیریت شهری پایتخت تقدیر کرد.

أنمار صالح رفیعی شهردار کربلا با دعوت از نمایندگان شهرداری تهران در کربلا، از خدمات رسانی مدیریت شهری پایتخت همزمان با برگزاری مراسم اربعین تقدیر کرد.

وی در این دیدار با قدردانی از خدمات 20 روزه شهرداری های رشت، همدان و در راس آن ها، شهرداری تهران گفت: حضور خادم الحسین (ع) یکی از موضوعات اصلی، مهم و حیاتی در اربعین است و اگر این نیروها در ایام اربعین حضور نداشتند مشکلاتی جدی مساله پیاده روی اربعین را تحت شعاع خود قرار می داد.

رفیعی ادامه داد: اگر امروز شاهد این هستیم که کربلا پس از حضور میلیونی زائران و بازگشت آن ها به شهرهای خود، پاکیزه است و به حالت اولیه برگشته، این امر را مرهون زحمات و تلاش های شهرداری تهران هستیم.

تقدیر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا از شهرداری تهران


میرمسعود حسینیان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا نیز در مراسمی جداگانه از اقدامات شهرداری تهران در مراسم اربعین امسال قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه حضور نیروهای شهرداری تهران در اربعین امسال و نقش آن ها در نظافت و رفت و روب شهر بسیار موثر بود، گفت: باتوجه به حضور چند میلیونی زائران در شهر کربلا همزمان با مراسم اربعین، لزوم خدمات رسانی به شهروندان اهمیت بسزایی پیدا می کند. به طور قطع، شهرداری کربلا در این شرایط به تنهایی قادر به ارائه خدمات نیست چراکه جمعیت یکباره چندین برابر رشد می کند.

رفیعی اضافه کرد: حضور نیروهای شهرداری تهران و نظافت اطراف حرم کمک بسیار بزرگی به زائران بود و از بار مشکلات برگزاری مراسم اربعین کاست.

print
rating
  نظرات