مشاهده خبر

1398/8/11

آمار بازدیدکنندگان:73

همزمان با بارش شدید باران در پایتخت؛ نیروهای شهرداری تهران تا چهارشنبه در آماده باش کامل خواهند بود

همزمان با بارش شدید باران در پایتخت؛
نیروهای شهرداری تهران تا چهارشنبه در آماده باش کامل خواهند بود
استقرار ثابت عوامل خدمات شهری در برخی از نقاط حساس
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده باش نیروهای شهرداری تهران تا روز چهارشنبه خبر داد تا در صورت بروز هرگونه آبگرفتگی مشکل برطرف شود.
اصغر عطایی با اشاره به اینکه بارش ها در پایتخت از چند روز گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: به دنبال بارش در روزهای گذشته، برخی از گره های آبگیر شناسایی و برطرف شد و مواردی که باعث بروز گرفتاری های جزیی شده بود هم رفع شد.
وی با اشاره به آماده باش کامل عوامل خدمات شهری و مدیران به دنبال بارش باران در پایتخت توضیح داد: با توجه به اعلام هواشناسی و ادامه دار بودن بارش ها در تهران، عوامل تا روز چهارشنبه در آماده باش کامل هستند.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به استقرار عوامل ثابت در برخی نقاط حساس اضافه کرد: این عوامل به منظور نظارت ویژه در برخی نقاط که اقدامات عمرانی گسترده تری در آنجا انجام خواهد شد، از جمله میدان آزادی، اتوبان امام علی (ع)، کاروان سرای سنگی در منطقه ٢١ و ... مستقر هستند.
عطایی با اشاره به انجام برخی اقدامات عمرانی در این مناطق اضافه کرد: در حال حاضر تمام مدیران عالی ستادی، مدیران مناطق، پیمانکاران و ١۴ هزار نفر از نیروهای خدمات شهری در آماده باش هستند و نیروهای مرتبط با مسیل ها و کانال ها به صورت مستمر در حال پایش هستند.
وی با اشاره به استقرار مدیران شهری در مرکز کنترل ترافیک به منظور پایش معابر تصریح کرد: مرکز کنترل ترافیک یکی از پایگاه های هوایی است که به صورت مستمر تحت نظارت مدیران ستادی و کارشناسان است.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ادامه داد: همچنین عوامل خدمات شهری در سطح مناطق مختلف به صورت مستمر به گشت زنی مشغول هستند.در حال حاضر آبگرفتگی ویژه ای در سطح شهر گزارش نشده و تهمیدات لازم اندیشیده شده تا مشکلات جزیی هم بروز نکند. عطایی از شهروندان تهرانی خواست تا با توجه به بارش باران شدید در پایتخت حتی المقدور در صورت لزوم از منزل خارج شوند و به جای استفاده از خودروهای شخصی که عاملی برای بروز ترافیک هستند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا دچار مشکل نشوند.
print
rating
  نظرات