مشاهده خبر

1398/8/11

آمار بازدیدکنندگان:76

تلاش نیروهای خدمات شهری برای رفع انسداد تونل امیرکبیر

تلاش نیروهای خدمات شهری برای رفع انسداد تونل امیرکبیر
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تلاش نیروها برای رفع انسداد و بازگشایی تونل امیرکبیر که در پی بارندگی دچار مشکل شد، خبر داد.
مجتبی یزدانی با بیان اینکه بارش امشب تهران پرحجم بود، گفت: براساس آمار، میانگین بارش در شمیرانات ۲۴ میلیمتر و‌ در مهرآباد ۲۱ میلیمتر در ساعت بود. با این وجود، امشب تهران در مقایسه با روز نخست بارندگی با مشکلات کم تری رو به رو بود.
وی با اشاره به آماده باش ۱۵ هزار نیروی خدمات شهری و‌ مدیران مناطق و‌ نواحی ادامه داد: در حال حاضر آب گرفتگی خاصی در معابر نداریم، اما با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی جدید تمامی عوامل در آمادگی کامل قرار دارند و در قالب تیم های گشت به طور مرتب نقاط حساس را شناسایی و نسبت به رفع آن ها اقدام می کنند.
یزدانی همچنین به پایش شبانه روزی تمامی معابر شهر از طریق دوربین های کنترل ترافیک پرداخت و تصریح کرد: با هماهنگی مرکز کنترل ترافیک و نیروهای خدمات شهری، بلافاصله نسبت به رفع هرنوع انسداد احتمالی اقدام می کنیم.
معاون شهردار تهران با اشاره به انسداد موقتی تونل امیرکبیر در پی بارش امشب گفت: در حال حاضر تیم خدمات شهری و آتش نشانی در محل حاضر اند و‌ تلاش می کنند تا مشکل این محدوده را رفع کنند. پیش بینی می کنیم تا دو‌ ساعت آینده تونل بازگشایی شود.
یزدانی در پایان بر هماهنگی شهرداری با پلیس راهور‌ تاکید و عنوان کرد: امشب هر گزارش آب گرفتگی که از سوی پلیس به ما اعلام می شد، بلافاصله نسبت به رفع آن اقدام کردیم.
print
rating
  نظرات